badanie oczu

Najlepszej jakości oftalmoskopy Heine

Kiedy dostałam pracę w gabinecie okulistycznym, to nie spodziewałam się, że ta praca aż tak przypadnie mi do gustu. Początkowo byłam jedynie recepcjonistką i zajmowałam się umawianiem ludzi na wizyty i dbaniem o porządek w kalendarzu i harmonogramie. Ale z czasem sama z siebie zagłębiałam się coraz bardziej w szczegóły dbania o taki rodzaj gabinetu specjalistycznego.

Heine – najlepsze oftalmoskopy

badanie oczuMój szef, który był docenianym okulistą, zaczynał coraz bardziej doceniać moje zaangażowanie i tym samym dostawałam coraz większą rolę do pełnienia w ramach gabinetu. Między innymi zaczęłam się zajmować dbaniem o o zamówienia potrzebnych medykamentów czy sprzętu. Pewnego dnia szef stwierdził, że czas na wymianę części jego narzędzi medycznych, ponieważ bazował do dosyć już starych urządzeniach, a bardzo chciał, aby jego gabinet cechował się innowacyjnością. Poprosił mnie bym zrobiła rozeznanie jeśli chodzi o oftalmoskopy okulistyczne, aby wybrać jak najlepsze. I z tego co udało mi się zorientować, to najlepszy wyborem był oftalmoskop Heine. Firma ta zapewniała sprzęt nie tylko bardzo rozwinięty, ale też doceniany przez specjalistów z różnych zakątków świata. Przedstawiłam więc propozycję mojemu pracodawcy w sprawie oftalmoskopów i zgodził się ze mną, że to właśnie tam należy złożyć zamówienie na nowe i o wiele bardziej rozwinięte narzędzia okulistyczne do gabinetu.

Nowe oftalmoskopy od Heine okazały się sprzętem o o wiele wyższej jakości od tego, które do tej pory było używane przez mojego pracodawcę. Te oftalmoskopy dawały o wiele lepsze rezultaty w badaniach i najprościej mówiąc z nimi pracowało się i diagnozowało o wiele łatwiej. Tym samym mogłam liczyć na podwyżkę, bo moja rola była już dla mojego szefa nie do przecenienia.

Więcej informacji znajdziesz na www.glowackivet.pl!